Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Podgórzyn

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

1 650 000 zł550 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa budynki mieszkalno - usługowe położone na dużej działce (2650m2) z możliwością prowadzenia własnej działalności. Posiadłość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W podgórzynie. Proponuję Państwu działkę budowlaną w Podgórzynie, nieopodal Karpacza i Szklarskiej Poręby. Działka płaska, dobrze nasłoneczniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

745 000 zł480 m² 1 552,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania pensjonat o powierzchni 480m 2 na działce 700m 2 w Podgórzynie! 8 pokoi: - 2 pokoje 4 osobowe - pokój 3 osobowy - pokój 2 osobowy - studio 4 osobowe - pokój 4 osobowy - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Podgórzyn,dolnośląskie

750 000 zł123 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

oferta dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu w zabudowie bliźniaczej(będzie oddany w sanie deweloperskim). Dostępna została lewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

663 000 zł3 900 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 3900 m2 położoną w podgórskiej wsi- przesiece. Działka z dużym garażem oraz oczkiem wodnym. Wykonany drenaż działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej położony w Podgórzynie, ok. 2 km od Cieplic. Budynek posiada dwie kondygnacje. Na pierwszej z nich znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

750 000 zł5 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka idealna pod inwestycję Oferuję Państwu pięknie położoną działkę w Karkonoszach o pow. 5000 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Sosnówka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

350 000 zł5 400 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania piękna działka w Podgórzynie w okolicy gór, lasów i zieleni. Możliwość budowy domu jednorodzinnego, domków letniskowych. Wydane warunki zabudowy w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

144 000 zł800 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam, mam do zaoferowania działki w bardzo fajnej, rozwijającej się miejscowości Podgórzyn. Powierzchnia działek wynosi od 800 M2 do 1000m2. Ziemia jest dobra lokata do zainwestowania. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony 2 km od Jeleniej Góry. Miejsce idealne do zamieszkania (10km od Karpacza i 10km od Szklarskiej Poręby). Miejsce dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Numer oferty 2184 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej w Podgórzynie. Bardzodobra lokalizacja w cichej spokojnej okolicy z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brzozowa

Podgórzyn,dolnośląskie

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Podgórzyn. Miejsce idealne zarówno do zamieszkania na co dzień ( około 15 minut do Centrum Jeleniej Góry) jak i również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

780 000 zł114 m² 6 854,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:683 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu ładny, przytulny i zadbany dom w zielonej i spokojnej części Podgórzna. Jest to skrajny segment szeregówki o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Podgórzyn działka Z wydanymi warunkami zabudowy Do sprzedaży bardzo ładna działka położona w Podgórzynie. Kształt działki - prostokątna, dojazd drogą szutrową,woda-studnia,kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

2 600 000 zł1 150 m² 2 260,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:garaż wolnostojący

W karkonoszach, niedaleko Karpacza i zbiornika w Sosnówce u podnóża powstającego nowego wyciągu gondolowego, w dynamicznie rozwijającej się miejscowości znajduje się duża 1,25 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Podgórzyn,dolnośląskie

110 000 zł1 143 m² 96,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W pełni uzbrojona W podgórzynie Oferuje Państwu do zakupu działkę budowlaną o pow.1143 m2 położoną w Podgórzynie. Działka płaska w kształcie prostokąta,dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

161 400 zł1 076 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty w Jeleniej Górze na do zaoferowania Państwu działkę budowlaną o pow 928m2. Nieruchomość położona w Podgórzynie ( 6km od Jeleniej Góry i ok 8 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

176 700 zł1 178 m² 150 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

202 350 zł1 349 m² 150 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

246 248 zł1 641 m² 150,06 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

161 207 zł1 074 m² 150,10 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

161 250 zł1 075 m² 150 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

139 200 zł928 m² 150 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Perełka wśród ofert na rynku nieruchomości blikso karpacza nad zalewem Sosnówka, naprzeciwko Hotelu Lake Hill Resort & Spa Karkonosze Jeśli szukasz miejsca w wyjątkowej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

295 000 zł102 m² 2 895,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania pół domu na który składa się lokal mieszkalny, oraz dodatkowo działkę niezabudowaną która obecnie stanowi ogród i miejsce rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

199 500 zł5 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu słoneczną działkę rolną z możliwością zabudowy. Działka płaska z pięknymi widokami na góry. Dojazd drogą asfaltową. Wydane zostało zapewnienie o możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Nowa

Podgórzyn,dolnośląskie

430 000 zł2 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

295 000 zł76 m² 3 899,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty przedstawia ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w gminie Podgórzyn. W budynku na parterze znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach, ul. Nowa

Podgórzyn,dolnośląskie

430 000 zł2 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Perełka wśród ofert na rynku nieruchomości blikso karpacza Jeśli szukasz miejsca w wyjątkowej okolicy z zachwycającym widokiem - to właśnie go znalazłeś. Tego miejsca nie da się opisać,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

140 000 zł1 495 m² 93,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję Państwu działki pod zabudowę jednorodzinną, z dala od miejskiego Podgórzynie, nieopodal Karpacza i Szklarskiej Poręby. 1495 m2 - na ten metraż składają się 2 działki które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach, ul. Nowa

Podgórzyn,dolnośląskie

430 000 zł2 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

320 000 zł250 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu dom na wsi do remontu. Nieruchomość położona jest w zacisznej lokalizacji, z dala od głównych dróg a blisko terenów zielonych nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

699 000 zł260 m² 2 688,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:630 m²

Do zaoferowania dom z potencjałem w Podgórzynie Budynek na działce o powierzchni 630 m2, powierzchnia użytkowa mieszkań to 260 m2. I mieszkanie: garaż jednostanowiskowy, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Nowa

Podgórzyn,dolnośląskie

430 000 zł2 000 m² 215 zł/m²

 

 

 

Podgórzyn,dolnośląskie

699 000 zł280 m² 2 496,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:623 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu wolnostojącego. Zadbany budynek z potencjałem usytuowany na działce o powierzchni 623m2 w Podgórzynie, na którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działki budowlane w Podgórzynie nieopodal zbiornika wody Sosnówka Działki są ustawne pod dom jednorodzinny, letniskowy, zabudowę bliźniaczą. Dostęp do drogi publicznej (gminnej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Żołnierska

Podgórzyn,dolnośląskie

130 000 zł1 495 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża urokliwa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Działka o ogromnym potencjale turystycznym i fantastycznym położeniu na lekkim wzniesieniu. Po drugiej stronie drogi płynie.