Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Podgórzyn

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana w górach Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

215 880 zł1 028 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - tuż przy lesie, taras na zboczu! Zamieszkaj lub zainwestuj w magicznym miejscu, gdzie poczujesz prawdziwy górski klimat! [ ] Lokalizacja: podgórzyn - malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

260 000 zł983 m² 264,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 983 m w Podgórzynie gotowa pod budowę domu Na sprzedaż działka o powierzchni 983 m położona w miejscowości Podgórzyn, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom umeblowany Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

3 200 zł180 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

*** Oferta dostępna tyko w naszym biurze - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu do wynajęcia dom w Podgórzynie. Budynek o powierzchni około 180 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Na sprzedaż dom do remontu, polozony na dzialce 350m2. Idealny dla osób szukających domu do własnej aranżacji lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żołnierska

Podgórzyn,dolnośląskie

200 000 zł29,32 m² 6 821,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży urokliwe mieszkanie położone na 1 piętrze budynku kilkurodzinnego, w malowniczym Podgórzynie wsi położonej na pograniczu Kotliny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

329 900 zł29 m² 11 375,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na wypady w góry lub pod wynajem turystom! Polecam Państwu urokliwe mieszkanie w malowniczym Podgórzynie - wsi położonej na pograniczu Kotliny Jeleniogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

1 950 zł29 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w Podgórzynie / Przesiece - idealne w góry! Oferuję umeblowane mieszkanie na wynajem w spokojnej i malowniczej lokalizacji na granicy Podgórzyna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jana Pawła II

Podgórzyn,dolnośląskie

136 400 zł682 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz niedużej, dobrze nasłonecznionej działki budowlanej w Karkonoszach? Zależy Ci na dostępie do infrastruktury miejskiej ale nie chcesz by to było duże i głośne miasto? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

247 840 zł1 549 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z pozwoleniem na budowę -podgórzyn | Widok na Śnieżkę i Zamek Chojnik | Projekt domu 160m w cenie Marzysz o nowoczesnym domu w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

590 810 zł2 882 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze, podgórzyn, ul. Słoneczna - 2882 m . Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2881 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Podgórzyn,dolnośląskie

690 000 zł66 m² 10 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - mieszkania deweloperskie Z ogródkiem W podgórzynie "osiedle pod chojnikiem" Nowoczesne osiedle w spokojnej, zielonej okolicy - blisko Karkonoszy Na sprzedaż nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

226 000 zł904 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, położoną w Podgórzynie. Do nieruchomości prowadzi droga: utwardzona. Rodzaj działki: budowlana. Powierzchnia wynosi 904 m2. Wymiary działki 23 x 39 mb.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Podgórzyn,dolnośląskie

550 000 zł80,98 m² 6 791,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze w zadbanym budynku, na ogrodzonym osiedlu w Podgórzynie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,kujawsko-pomorskie

79 000 zł827 m² 95,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka budowlana 827 m podgórzyn / żnin Z warunkami zabudowy + możliwość dokupienia drugiej działki 833m2 lokalizacja: podgórzyn, gm. Żnin, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

181 920 zł1 137 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Pokój wolny od zaraz Podgórzyn

Podgórzyn,kujawsko-pomorskie

55 zł16 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 zł

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu pokoi 2-3osobowych ( 55 złotych od osoby za dobę). Obiekt całoroczny wart polecenia każdemu kto chce odpocząć od zgiełku miasta. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Podgórzyn,dolnośląskie

540 000 zł232 m² 2 327,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Podgórzynie Wyjątkowa lokalizacja w sercu Karkonoszy! Nieruchomość położona jest w malowniczym Podgórzynie - miejscowości u podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

159 000 zł1 200 m² 132,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch działek siedliskowych położonych w malowniczej miejscowości Podgórzyn - idealnym miejscu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

250 000 zł1 377 m² 181,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1377 m2 zlokalizowaną w Podgórzynie. Teren zróżnicowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

540 000 zł80,98 m² 6 668,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie zlokalizowane w Podgórzynie Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z tarasem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:686 m²

Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż urokliwy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 133,1 m , położony na malowniczej działce 686 m , tuż pod lasem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

859 000 zł12 267 m² 70,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta 1464 Do sprzedania cała góra, malownicza, widokowa działka o powierzchni 12267m2. Działka (niegdyś przyhotelowy park) uzbrojona w wodę, prąd, gaz, kanalizację. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

989 670 zł8 997 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona w Podgórzynie z możliwością zabudowy. Jej powierzchnia wynosi 8997 m2.Są to grunty orne tj.łąka IV i V klasy oraz rola klasy IVa. Dla działki brak jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

710 000 zł86 m² 8 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Oferta sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy o nieprzyjeżdżanie samodzielnie pod nieruchomość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 364 m² 201,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedania działkę z wydanymi warunkami zabudowy malowniczo położoną na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

799 000 zł9 000 m² 88,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z widokiem na panoramę Karkonoszy Są miejsca, które trudno opisać słowami, bo trzeba je po prostu poczuć. Miejsca, gdzie poranki pachną trawą, powietrze smakuje spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

592 655 zł2 891 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze, podgórzyn, ul. Słoneczna - 2891 m . Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2881 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

590 605 zł2 881 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze, podgórzyn, ul. Słoneczna - 2881 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2881 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy

Podgórzyn,dolnośląskie

620 000 zł74,94 m² 8 273,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament, w którym Twoja rodzina naprawdę poczuje się jak w domu Wyobraź sobie poranek. Dzieci szykują się do szkoły, w salonie pachnie kawa, a przez balkonowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

540 000 zł80,98 m² 6 668,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe w Podgórzynie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,98 m2 usytuowane na parterze pożądanego i kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

315 000 zł1 169 m² 269,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Prestige oferuje do sprzedania działkę w Podgórzynie, zlokalizowaną przy głównej ulicy dojazdowej do Karpacza. Działka o przeznaczeniu budowlanym bądź usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

599 900 zł5 047 m² 118,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dużą działkę budowlano-usługową - pokoje gościnne, o powierzchni 5047 m2 położoną w Podgórzynie! Grunt posiada warunki zabudowy na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Podgórzyn,dolnośląskie

599 000 zł77,02 m² 7 777,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! wiosenna promocja! zamieszkaj lub zainwestuj W podgórski zakątek! oferta wyłącznie U nas! nie szukaj dalej! klucze W biurze! Sprawdź co mamy jeszcze wolne :

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

540 000 zł80,98 m² 6 668,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatem - parter, ogólnodostępny teren zielony, gotowe do zamieszkania! Podgórzyn, | 80,98 m | parter w 2-piętrowym budynku z 2012 roku Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

2 795 000 zł21 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działkę inwestycyjną w Podgórzynie z Widokiem na zalew Sosnówka. Sprawdź realację na youtube:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Podgórzyn,dolnośląskie

1 290 000 zł245,31 m² 5 258,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 004 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny w spokojnej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć blisko do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

412 000 zł3 200 m² 128,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w zacisznej miejscowości Podgórzyn! Prezentuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w pięknej, górskiej miejscowości Podgórzyn. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Podgórzyn,dolnośląskie

599 000 zł77,02 m² 7 777,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Podgórzyn,dolnośląskie

490 000 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu na sprzedaż domek całoroczny położony w malowniczej części Podgórzyna. Dom o pow. 35 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij